Osiągnięcie w ETS2 powodem do wstydu? Sztuką jest go nie wbić

W ETS2 chodzi o to, by kierować samemu. Dlatego też najprostsze do zdobycia osiągnięcie w grze może dla niektórych zapalonych kierowców stać się ujmą na honorze.

No, ale jak tak, na automacie?

Oczywiście gracze kpiąco podeszli do osiągnięcia. Z danych Steama wynika, że ​​na loterii wygrywa 83,9% kierowców. Ten wynik sprawia, że ​​”Możesz zawsze liczyć na przyjaciół” jest najłatwiejszym i najczęstszym osiągnięciem w grze.

Jeśli chodzi o to, co musisz zrobić, aby je wykonać, wystarczy wybrać opcję podczas dostawy, w której gra zaparkuje się za graczem. To prawda, nie zdobędziemy dodatkowych PD, ale będziemy osiągnięciem bliższym ukończenia w 100%.

Najrzadsze osiągnięcia

W tym temacie należy rozgraniczyć ETS2 na wersję podstawową oraz dodatki. Te bowiem wprowadzają do symulatora nowe osiągnięcia, które jak można się domyślić, możliwe są do zdobycia jedynie w momencie, gdy posiadamy odpowiednie DLC.

W każdym razie w ETS2 bez żadnych DLC najrzadszym i zarazem najtrudniejszym do zdobycia osiągnięciem jest „Pionier”. Wymaga on od kierowców odkrycia 100% mapy. To zadanie udało się ukończyć zaledwie 2,3% graczy.

Jeśli zaś chodzi najrzadsze osiągnięcie, wliczając do gry wszystkie dodatki, to jest nim „Wielki przewodnik turystyczny”. Aby je zdobyć, należy odwiedzić wszystkie iberyjskie punkty widokowe, co możliwe jest jedynie w momencie, gdy posiadamy DLC Iberia„Wielki przewodnik turystyczny” ukończyło zaledwie 0,4% graczy.

Co ciekawe, to właśnie osiągnięcia z ETS2 Iberia są tymi, które mogą pochwalić się najniższym stopniem ukończenia. Poza tym równie niskim poziomem ukończenia cieszą się osiągnięcia: Pielgrzymka iberyjska, Konstruktor floty, Posmakuj słońca oraz Stary trucker i morze

Maszy pytania?
Skontaktuj się z nami 😉