O firmie 2018-07-21T17:05:58+00:00

Jesteśmy zgranym zespołem, uwielbiający nowinki internetowe na światowym poziomie.

Codziennie przeczesujemy ogrom sieci internetowej w poszukiwaniu inspiracji i najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem naszych sił, a motywem przewodnim pracy nad każdym projektem jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Jesteśmy otwarci na świat, który jest ogromnym miejscem przepełnionym ciekawymi ludźmi i pomysłami. Realizacja trudnych i wymagających zleceń dodaje nam sił do pogłębiania wiedzy i rozszerzania zakresu swoich umiejętności. Internet daje nieograniczone możliwości, a jedyną barierą twórczą są granice ludzkiej wyobraźni. Nasza firma dzień po dniu stara się przekraczać ją o kolejne centymetry, by wciąż się doskonalić.

IDENTYFIKACJA 95%
STRONY WWW 90%
SKLEPY E-COMMERCE 80%
NAPISZ DO NAS

Wraz z nami rozwija się nasza oferta. Dlatego dziś jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się każdą firmą czy marką. Jeśli chcesz nas lepiej poznać przed lub w trakcie współpracy, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią napijemy się z Tobą kawy i porozmawiamy o Wielkim Sukcesie, który razem możemy osiągnąć.

Interesuje Cię proces realizacji dla Twojego zlecenia? Zapoznaj się z naszym procesem twórczym, jaki przechodzi Twoje zamówienie. Będziemy na bieżąco informować Cię na którym etapie jesteś, abyś mógł swobodnie odnaleźć się podczas realizacji Twojego projektu. Zobacz jak działamy.

0
STRON WWW
0
PROJEKTÓW
0
KLIENTÓW
0
KUBKÓW KAWY

Etapy współpracy

Powiedz nam, czego potrzebujesz/Jaki jest twój plan/pomysł Co chodzi po głowie?

Każdy projekt, bez względu na rodzaj usługi, zaczynamy od zapoznania się z potrzebami klienta. Jest to niezbędne, by nasza współpraca zaowocowała zyskami dla Twojej firmy.

Rozmowa i burza mózgów w połączeniu z naszym doświadczeniem i pytaniami które ułatwiają utworzenie zarysu i zalążka pomysłu, brzmi jak dobry start.

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my to wykonamy.

Specyfikacja i negocjacje/szlifowanie projektu/określ czego potrzebujesz:

na podstawie wypełnionych przez Ciebie formularzy stworzymy wstępną specyfikację projektu i bezpłatną wizualizację jako pokaz naszych możliwości. Sama wizualizacja nie jest jeszcze w żaden sposób obligująca. Dopiero po jej zaakceptowaniu przystąpimy do dalszych prac. Usługi związane z procesem kreacji są trudne do jednoznacznego wycenienia, dlatego zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Po negocjacjach, stworzeniu ostatecznej wersji specyfikacji oraz uzgodnieniu terminu realizacji, przystępujemy do następnego etapu – umowy.

 Podpisanie umowy i czas start!

Umowa to już papierologiczna formalność, byśmy mogli zacząć burzliwy proces kreacji. Nasze doświadczenie pokazuje, że praca nad projektem wspólnie z klientem to prawdziwa petarda 😉 Nie zwlekając dłużej przechodzimy do następnego etapu.

Pierwsze projekty i poprawki/budowa strony/szlify projektu:

Na tym etapie szukamy inspiracji i zabieramy się do pracy. Prześlemy do Ciebie naszą koncepcję stworzoną na podstawie wytycznych, które otrzymaliśmy. Wyszlifowanie ostatecznego projektu to żmudna praca. To tutaj czeka nas dopracowywanie szczegółów graficznych i użyteczności projektu, zgodnie ze zgłaszanymi na bieżąco poprawkami.

Wdrożenia i testy:

W przypadku większych projektów (np. serwisów) ten etap może zająć nawet kilka tygodni. Mimo to, nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby projekt, nad którym pracujemy dla Ciebie, był niezawodny, nowoczesny i dostosowany do najnowszych technologii istniejących na rynku. Stawiamy na użyteczność i intuicyjną obsługę, a to wszystko w modnym opakowaniu graficznym 😉

Uruchomienie i wsparcie techniczne.

Jeśli wszystko to, co dla Ciebie zrobiliśmy, będzie współgrało z Twoją pierwotną wizją, dla nas to wyraźny sygnał, aby Twój projekt wystartował pełną parą. Nauczymy Cię korzystać z panelu administracyjnego strony/sklepu oraz będziemy służyć radą!

Zaufali nam

Ty tez możesz zostać naszym klientem

dowiedz się co możemy dla ciebie zrobić z chęcią odpowiemy na pytania mailowe, telefoniczne lub na czacie. Możesz także umówić się na niezobowiązujące spotkanie.
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM
Język »