Najlepszy hosting

//Najlepszy hosting

Najlepszy hosting

Jaki hosting należy wybrać by Twoja strona funkcjonowała poprawnie ?

Pytanie zadawane bardzo często na forach, grupach facebooka i w zasadzie wszędzie, gdzie przewija się tematyka stron internetowych różnego rodzaju.

W większości przypadków pada słowo „najlepszy” – niestety przy doborze oferty hostingowej słowo to ma pojęcie względne, wybór może być czasami po prostu słabszy, kiedy to usługodawca nie oferuje pewnych udogodnień lub pojawiają się ograniczenia technologiczne… albo cena po prostu jest abstrakcyjna.

Mówisz „chcę tani i dobry serwer” – w dużym uproszczeniu każdy taki chce, jednak niestety to nie takie proste. To nie działa w ten sposób, musimy pozbyć się takiego myślenie. Niestety często tanio znaczy ze w którymś momencie tracimy na jakości i potrafią wyjść różnorakie niedociągnięcia lub problemy a my jesteśmy zmuszeni zmieniać usługodawcę.

Sedno

Pomijając jednak całą tę filozofię przechodząc do rzeczy,

Jeżeli potencjalny drogi kliencie nie możesz lub nie znasz się na aspektach technicznych można zdać się na ofertę którą proponujemy my.

Obsługa serwera którą proponujemy nowym klientom na rok gratis i przy przedłużającym się okresie rozliczenia rocznym opłata wynosi za domenę i serwer nie więcej niż 250 zł rocznie.
Zajmujemy się całą administracją i obsługą usługi.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia jak to wszystko działa 😉

2018-07-30T11:38:11+00:00
Język »