IDENTYFIKACJA WIZUALNA 2018-07-21T16:55:25+00:00

Wyróżnij się w morzu konkurencji.

Identyfikacja dla firm

CZYTAJ DALEJ

Wszyscy znamy powiedzenia

„Nie oceniaj książki po okładce”

„Nie szata zdobi człowieka”.

Niestety przy obecnym natłoku bodźców, docierających do nas z każdej strony, to właśnie pierwsze wrażenie i emocje związane z danym obrazem decydują czy coś polubimy czy nie. Konsumenci nie są w stanie dogłębnie przeanalizować oferty wszystkich marek, przeczytać składu każdego produktu na półce czy sprawdzić wiarygodności każdej firmy z danej branży. Dlaczego? Ponieważ jest tego zbyt dużo. Niejednokrotnie opierają się na wrażeniu jakie firma sprawia, wchodząc na ich stronę internetową, czytając ulotkę czy widząc opakowanie produktu. Firmy „wyglądające” nowocześnie i wyjątkowo, są oceniane jako bardziej profesjonalne zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Fachowo zaprojektowana identyfikacja wizualna firmy i konsekwencja w jej utrzymywaniu to podstawa sukcesu.

Logo

Profesjonalny znak dla Twojej marki.

Zyskaj, dzięki nam niepowtarzalne logo, zaprojektowane w oparciu o charakter firmy i specyfikę branży, a przy tym przystosowane do preferencji grupy odbiorców docelowych Twojej oferty. Dzięki nam Twoje logo będzie rozpoznawalne i niezapomniane.

Wywiad i rozpoznanie

Zawsze zaczynamy od obszernego wywiadu. Musimy wiedzieć, czym zajmuje się Twoja firma – co i komu oferuje, jaka jest historia…itp. Zapytamy Cię również, czy masz już jakieś wyobrażenie o firmowym logo, bo Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne.

Grupa docelowa

Następnie szeroko analizujemy zagadnienie – badamy branżę i konkurencję oraz tworzymy psychologiczną sylwetkę potencjalnego odbiorcy firmy/marki, aby logo szybko i trwale zapisało się w jego pamięci.

Wstępne szkice i koncepcje

Z taką wiedzą zabieramy się za pierwsze szkice. Początkowo za narzędzia pracy służą nam ołówki, długopisy i każda możliwa powierzchnia do rysowania 😉

Projektowanie znaku

Po niezliczonej ilości szkiców wybieramy trzy różne od siebie pomysły i wykonujemy wstępnie opracowane loga w programach graficznych.

Rozwinięcie i wizualizacje

Z tych trzech wariantów Ty wybierzesz, który jest najbardziej zbliżony do „ideału”, a my następnie szlifujemy go aż do otrzymania zadowalającej wersji. Na tym etapie tworzymy wizualizacje logo na różnych płaszczyznach, dzięki czemu dowiesz się jak będzie wyglądało ono na realnych przedmiotach, a nie tylko na ekranie monitora.

Finalny produkt

Na koniec otrzymasz logo w kilku formatach plików, by móc z niego w łatwy sposób korzystać

Materiały identyfikacyjne, reklamowe i promocyjne.

Zaprojektujemy dla Twojej firmy niezbędne materiały identyfikacyjne i promocyjne.

Materiały identyfikacyjne muszą być spójne z charakterem, kolorystyką i wyglądem logo. Im profesjonalnie będą wykonane, tym lepiej zaprezentujesz swoją firmę klientom. Projektujemy wizytówki, teczki, papier firmowy, koperty, płyty, metki i inne materiały tak, by na pierwszy rzut oka widać było, że dokumenty pochodzą z profesjonalnej, dbającej o wizerunek firmy.

Twoje materiały reklamowe i promocyjne wykonane w naszej firmie będą skutecznym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów. Możesz zamówić u nas praktycznie wszystkie materiały dla firmy: ulotki,  katalogi, banery reklamowe, kubki, projekt oklejenia samochodu i wiele innych.

Jeśli potrzebujesz materiałów niestandardowych, których nie opisaliśmy w ofercie, napisz do nas. Na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Język »