Gorąco to i promocja gorąca. Kilka gier za darmo na Epic Games Store

Na ten tydzień Epic Games Store przygotowało dla graczy aż trzy darmowe gry. I wcale nie są to małe, anonimowe tytuły.

Gorąco to i promocja gorąca. Kilka gier za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store rozdaje trzy gry

Wszyscy łowcy promek zapewne wiedzą, że w każdy czwartek Epic Games Store aktualizuje swoją ofertę o darmowe gry. Ostatnio liczba mnoga jest całkiem częsta, bo zdarza się, że sklep oferuje graczom dwie, a czasem nawet trzy darmowe gry. Jak tym razem.

Które produkty są przecenione? Są to Geneforge 1: Mutagen, Hood: Outlaws and Legends oraz Iratus: Lord of the Dead. Cała trylogia, każdy zainteresowany, może przypisać ją do swojego konta Epic Games Store do 7 lipca, do 17:00 naszego czasu.

Hood: Outlaws & Legends najbardziej zany, Iratus: Lord of the Dead najbardziej kuszący?

Prawdopodobnie najczęściej mówiono o Hood: Outlaws and Legends przed premierą. Sumo Digital zrobiło tutaj wrażenie grę akcji skoncentrowaną na wieloosobowej walce PvPvE. Bezkompromisowy średniowieczny świat, dwie drużyny walczące o trofea i jednocześnie pilnujące strażników SI oraz szereg różnych klas postaci z różnymi umiejętnościami zapowiadają nie lada rywalizację. Ostatecznie ocena gry okazała się niezbyt wysoka. Czy warto? Może to przetestować za darmo.

Sytuacja jest zupełnie inna niż w przypadku Iratus: Lord of the Dead, który został bardzo ciepło przyjęty. To produkt studia Unfrozen, którego akcja toczy się w jeszcze mroczniejszym świecie. A nekromanta w roli głównej też ma swoje znaczenie. Pod względem mechaniki Iratus: Lord of the Dead to RPG z elementami gatunku roguelike.

Geneforge 1 – Mutagen również przygotowano z myślą o fanach RPG, ale produkcji Spiderweb Software zdecydowanie bliżej do klasyki gatunku. Gracze wcielą się w maga, który w trosce o lud musi nie tylko podejmować wysiłki dyplomatyczne, ale także walczyć w wielu bitwach. Z pomocą zwierzaków, ale też magicznych artefaktów, bo wszystko zostało pokolorowane odrobiną magii.

Maszy pytania?
Skontaktuj się z nami 😉

biuro@greenartstudio.pl