Galeria artystyczna Green Art Studio

//Galeria artystyczna Green Art Studio

Galeria artystyczna Green Art Studio

Galeria artystyczna

Wiele miesięcy zastanawialiśmy się nad rozwojem naszej firmy i co możemy zaprezentować na swojej stronie. Ciągła chęć rozwoju i rozpierająca potrzeba uwolnienia naszej kreatywności jak i chęć współpracy z osobami o podobnych zamiłowaniach i myśleniu zaowocowała powstaniem na początku tylko w głowach i papierze a także w końcu w środowisku pracy Galeria Artystyczna Green Art Studio.

Zarys projektu i jego założenia

Chcielibyśmy uruchomić przy naszej stronie platformę, zamieścić na niej nowoczesna formę sprzedaży prac artystycznych osób uzdolnionych z całej polski.

Będzie to miejsce w którym artysta będzie mógł zaprezentować swoje możliwości umiejętności zaczepić się o rynek i zdobyć klientów i odbiorców swojej twórczości.

Będziemy tworzyć środowisko przyjazne dla zamieszczania swoich ofert dyskusji i ogłoszeń na zlecenia prac.

Charytatywnie

Galeria ma dzielić się na dwie części, charytatywna i komercyjną. Chcielibyśmy dać możliwość organizowania zbiórek na lokalne potrzeby, zakupu materiałów szkolnych, wycieczek itp. dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Każdy z artystów mógłby oddać swoją pracę na szczytny cel, środki ze sprzedaży w całości będą przekazane na osobne subkonto z przeznaczeniem na dany cel tak żeby każda złotówka trafiła w odpowiednie ręce.

Będziemy również we własnym zakresie dodawać własną twórczość jak i organizować lekcje i zachęcić młodzież dla której ma być prowadzona dana zbiórka do wykazania się swoimi umiejętnościami i to właśnie ich własne prace będą podstawą do organizacji całości danego wydarzenia.

Będziemy liczyć mocno na społeczność osób na fb aby udało się rozpowszechnić dane wydarzenie w social mediach

2018-08-01T11:55:48+00:00
Język »